Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


Наша структура

ТЕРИТОРІАЛЬНА СТРУКТУРА

Вступ до «Простору свободи» здійснюється на всеукраїнському рівні.
Основна ланка – осередок не менш як з трьох осіб, що діє в межах міста або району.
Найвищим органом осередку є його загальні збори. Якщо чисельність осередку становить 12 і більше осіб, збори також обирають раду.
У «Просторі свободи» лише два організаційних рівні – місцевий і всеукраїнський. На обох рівнях найвищі координуючі органи формуються не через делегування, а через пряму участь членів у загальних зборах.

 

КОЛЕГІЇ

В організації діють колегії – об’єднання членів за головними напрямками їх діяльності. Кожна колегія готує пропозиції для діяльності у сфері, в якій працює ця колегія. Кожен член організації бере участь в роботі від однієї до трьох колегій.
Станом на 2017 рік у «Просторі свободи» діє 4 колегії – організаційна, інформаційна, фінансово-правова та мистецька.

 

КОЛЕГІАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО

Керівництво в організації колегіальне. Головування на всеукраїнському рівні почергово здійснюють члени Малого Кола. На місцевому – голова осередку, який може за рішенням осередку обиратися на тривалий термін або ж, навпаки, часто змінюватися.
На Всеукраїнському рівні керівні органи – Загальні Збори членів (не рідше ніж раз на два роки, на практиці, як правило, раз на рік), Велике Коло (раз на кілька місяців, представники осередків,  колегій і члени Малого Кола), Мале Коло (обирається Зборами і здійснює поточне керівництво).

 

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ОРГАНИ
Всеукраїнські Збори

У Всеукраїнських Зборах мають право брати участь усі члени організації.
Установчі Всеукраїнські Збори відбулися 25 березня 2007 року в Києві. У них узяли участь понад 30  людей з Києва, Криму, Волинської, Київської, Луганської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Черкаської та Чернігівської областей.
Збори визначили основні цілі і принципи діяльності Руху добровольців, ухвалили Програмну декларацію.
Наступні Всеукраїнські Збори відбувалися у Києві у грудні 2007, жовтні 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 та 2013, березні та листопаді 2014, жовтні 2015 і 2016 років.

 

Велике Коло

За підсумками Всеукраїнських Зборів формується Велике Коло, до складу якого входять члени Малого Кола, координатори колегій та голови осередків. 

 

Мале Коло
Мале Коло – постійно діючий координуючий орган руху. Дванадцятіі Всеукраїнські Збори 16 жовтня  2016 року обрали Мале Коло у складі 5 осіб: Катерина Мусієнко, Марта Руда, Сергій Стуканов, Тарас Шамайда, Валентина Янчук
 
Окремі члени Члени Малого кола мають статус співкоординаторів Руху. Вони почергово виконують обов’язки координатора руху та заступника координатора:

 

 Дата (2016-17 рр.)

 Координатор

 Заступник координатора

 16 жовтня - 15 лютого

Тарас Шамайда

 Сергій Стуканов

 16 лютого – 30 червня

 Сергій Стуканов

 Катерина Мусієнко

 1 липня  – жовтень

 Катерина Мусієнко

 Тарас Шамайда

 

Для друку


Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати