Рух добровольців

"Простір свободи"


Третій марш на захист Києва

За зелені зони, проти "Генплану-2025"

29 жовтня, субота, 12.00

Місце збору: сквер біля метро Золоті Ворота

Маршрут: Театралізована хода від пам’ятника Ярославу Мудрому (м. Золоті Ворота) до Арки дружби народів розпочнеться о 12-00. У кінцевій точці маршруту – арка Дружби народів - на 13-00 заплановані громадські слухання з приводу генплану.

ПРИНОСЬТЕ ШТУЧНУ ЗЕЛЕНЬ, ВЛАШТУЄМО КРАСИВУ ХОДУ!

ЧОМУ МИ ПРОТИ "ГЕНПЛАНУ-2025"?

Найближчими тижнями в Києві планують затвердити новий генеральний план міста, розрахований на період до 2025 року при тому, що існуючий генплан Києва розрахований до 2020 року.

Проект так званого "Генплану-2025", розроблений на замовлення Черновецького і Попова, є спробою узаконити відведення земельних ділянок в парках, скверах та історичних ареалах, легалізувати накрадене попередніми поколіннями корупціонерів та створити можливості для комфортного грабунку столиці у майбутньому.

- "Генплан-2025" УНЕМОЖЛИВИТЬ ПОВЕРНЕНЯ РОЗКРАДЕНОЇ ЗЕМЛІ. Відносно сотень земельних ділянок в Києві тривають суди і деякі з них (парк Покал, Жуків острів, околиці музею Пирогів тощо) вже вдалось відбити у «молодої команди і Ко», тому що ці землевідведення суперечать чинному генплану. Якщо буде затверджений новий генплан, всі інші суди будуть програні, тому що всі незаконні земле відведення стануть законними.

- "Генплан-2025" є геноцидом ЗЕЛЕНИХ ЗОН Києва. Передбачається знищення 7% парків, скверів та інших насаджень. Постраждають практично усі зелені зони у центрі міста та більшість на його околицях. В них заплановано звести торгово-розважальні комплекси, офіси та багатоповерхові житлові будинки.

- "Генплан-2025" є благословенням подальшій ЗАБУДОВІ ІСТОРИЧНИХ СВЯТИНЬ КИЄВА. Розробники відмовилися визнати особливо цінними землями територію навколо Києво-Печерської лаври та собору святої Софії. Це означає - там можна будувати висотки, паплюжачи історичний вигляд тисячолітнього міста.

На додачу, "Генплан-2025" варто вважати підробкою, а не справжнім Генеральним планом:

- Не зроблено аудит виконання чинного Генплану - а отже, нема підстав, що новий буде краще. Влада приховує реальні причини, чому в місті відбувається забудовницьке свавілля.

- Не проведено аудиту стану зелених зон Києва, розрахунки та планування розвитку зелених насаджень робиться на основі застарілих даних. Якби було проведено повний аудит і кияни дізналися, скільки парків і скверів знищено насправді, чиновникам важче було б обґрунтувати майбутні вирубки, заплановані ними у "Генплані-2025".

Отож, "Генплан-2025" є аферою, яку потрібно негайно зупинити. ПРОЕКТ ПОТРІБНО ВІДХИЛИТИ, а новий Генплан розробляти лише після повернення накрадених земель та проведення незалежного аудиту нинішнього стану міста.

Докладніше http://march.org.ua/

Скачати проект "Генплану-2025" (архів RAR, 350 MB)

Більше про "Генплан-2025" тут: Генплан-2025: які зелені зони знищать

Контакти: 

067 4676253 Ігор Луценко ( ГІ "Збережи старий Київ"),

093 5746992 Тарас Пушкар (Рух добровольців «Простір свободи»)

 

Без партій та партійної символіки. Без лідерів.

Поширте інформацію! Долучайтесь!
Вийди на вулицю - поверни собі місто!


26.10.2011