Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


Громадська коаліція закликає українське Головування в ОБСЄ виправити небезпечний закон про референдум

Громадська коаліція закликає українське Головування в ОБСЄ виправити небезпечний закон про референдум

Коаліція громадських організацій "За чесний референдум" звернулася до делегації українського Головування в ОБСЄ із закликом невідкладно привести Закон "Про всеукраїнський референдум у відповідність до Конституції України та стандартів Ради Європи у сфері референдумів.

Звернення виголошено у Варшаві під час щорічної Наради з розгляду виконання зобов'язань з людського виміру ОБСЄ. 2013-й - рік Головування України в ОБСЄ, саме тому до нашої країни прикута особлива увага з боку світової спільноти.

У зверненні громадські, правозахисні та експертних організації вчергове наголошують на небезпеках, які несе ЗУ "Про всеукраїнський референдум". "Всупереч показовій "демократичності", він робить неможливим реальне волевиявлення народу та створює умови для узурпації державою права визначати та змінювати конституційний лад в Україні", - йдеться, зокрема, у зверненні.

Документ нагадує, що закон розкритикований Венеційською комісією, і необхідність внесення змін до нього підкреслювали представники як української влади, так і опозиції. Окрім того, пункт, присвячений Закону, міститься в Порядку Денному Асоціації України з Європейським Союзом.

Звернення підписали Центр Громадянських Свобод, Український незалежний центр політичних досліджень, Центр політико-правових реформ, Центр.UA, ГО "Опора", ВГО "Республіка", Рух добровольців "Простір свободи", Інститут Політичної Освіти, Східноукраїнський центр громадських ініціатив, Інформаційний центр "Майдан Моніторинг", Інститут демократії імені Пилипа Орлика, Міжнародний інститут демократій, Центр інформації про права людини, Громадський рух "Ми - Європейці!".

Повний перелік підписантів, а також текст звернення доступний тут.

Більше про небезпеки закону про референдум - читайте тут


01.10.2013

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати