Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


ІДЕЯ УКРАЇНСЬКИХ РОЗМОВНИХ КЛУБІВ НАБУВАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ

ІДЕЯ УКРАЇНСЬКИХ РОЗМОВНИХ КЛУБІВ НАБУВАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ

В Україні розпочав роботу вже другий за останні дні український розмовний клуб. 6 січня одеські шанувальники української мови  зібралися в місцевій «Книгарні-кав’ярні», щоб поговорити про Різдво і вдосконалити свої знання мови. Одесити взяли приклад з Донецька, де подібний клуб запрацював у грудні.

 «В Одесі не є проблемою знайти україномовне середовище – складно розмовляти чистою українською, – розповідає організаторка клубу Людмила Гребенюк. – ми ставимо собі за мету розширення словникового запасу відвідувачів клубу та розвиток комунікативних навичок».

Тим часом молодь з українського розмовного клуба Донецька організувала різдвяний вертеп та співала колядки в центрі міста.

Мережа розмовних клубів створюється з ініціативи руху «Простір свободи» в рамках проекту «український мовний простір» і має охопити різні міста Сходу та Півдня України.

«Ми не плануємо замикатися в «мовні гетто», навпаки, клуби  допоможуть усе більшому числу людей вільно спілкуватися українською в будь-якому середовищі», - відзначає координатор проекту донеччанин Сергій Стуканов.


08.01.2013

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати