Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


БАТЬКІВЩИНУ КОЛЕСНІЧЕНКА ЗАКЛЕЇЛИ ЛИСТІВКАМИ ПРОТИ ЙОГО ЗАКОНУ

БАТЬКІВЩИНУ КОЛЕСНІЧЕНКА ЗАКЛЕЇЛИ ЛИСТІВКАМИ ПРОТИ ЙОГО ЗАКОНУ

Активісти Руху «Простір свободи» заклеїли листівками проти законопроекту  «Про засади державної мовної політики»  центр міста Умань на Черкащині – батьківщину автора проекту Вадима Колесніченка.

Вони також масово роздавали мешканцям міста листівки з інформацією про загрози, які несе законопроект  для цілісності України і громадянського миру і закликами не голосувати на виборах за кандидатів від Партії Регіонів і компартії.

«Ця влада не лікується. Єдиний шанс позбутися її – не голосувати за кандидатів Партії регіонів та компартії на виборах. Якщо вони залишаться при владі – вони доб’ють нашу країну. Місце банді – не в парламенті, а на лаві підсудних!», - говориться у листівках.

У розданих матеріалах також звертається увага, що Колесніченко, який народився в Умані, за багато років депутатства не займався проблемами рідного міста, хіба що сприяв роздачі земель «потрібним» людям.  Тому й балотуватися до парламенту Колесніченко вирішив не у рідній Умані, а в Севастополі, який нинішня влада до 2042 року здала за безцінь «в оренду» російським військам, - відзначається  в листівках «Простору свободи».

Як відомо, Партія регіонів та її сателіти в Верховній Раді, порушуючи регламент, раптово проголосували в цілому суперечливий мовний законопроект Колесніченка –Ківалова, що викликало численні протести по всій країні і відмову голови Верховної Ради підписувати цей документ.

 Фото з акції - тут


19.07.2012

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати