Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


ЗАХИСТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ!

ЗАХИСТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ!

24 травня о 13.00 біля комітетів Верховної Ради України (вул. Грушевського 18/2) - акція протесту проти намагань Партії регіонів прийняти законопроект Колесніченка-Ківалова «Про засади державної мовної політики».

Провідні українські експерти та міжнародні організації переконані, що законопроект спрямований не на захист мов меншин, а проти української мови. У своїх висновках представники ОБСЄ, Венеціанської комісії, Академії Наук України і навіть міністр фінансів уряду Азарова не підтримують проекту. Головні аргументи експертів – законопроект загрожує українській мові, потребує величезних видатків з бюджету і штучно створить конфлікт, що загрожуватиме стабільності України. 

Українські громадські організації вимагають від голови Верховної Ради та депутатів не вносити до порядку денного провокаційний законопроект, а займатися натомість вирішенням нагальних соціально-економічних проблем, які хвилюють більшість громадян України.

            Ми прийдемо до Верховної Ради, щоб захистити свою мову і громадський мир в Україні.

Рух добровольців «Простір свободи»                                                                                                   097-9873187, 093-5746992, 097-1794709                                                                                 poshta@dobrovol.org


22.05.2012

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати