Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


20 ТРАВНЯ У КАНЕВІ - "ПРОЩА ДО ТАРАСА"

20 ТРАВНЯ У КАНЕВІ - "ПРОЩА ДО ТАРАСА"

20 травня, напередодні 151-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка, шанувальники його творчості приїдуть до Канева на «Прощу до Тараса».

Акція, яку п’ятий рік поспіль організовує рух «Простір свободи», покликана об'єднати людей, які хочуть читати і розуміти Шевченка, очищаючи його духовну спадщину від стереотипів і творячи українське майбутнє.

 Цьогорічна «Проща до Тараса» покликана, зокрема, привернути увагу до проблеми транспортного сполучення з Каневом. Влада зобов’язана відновити повноцінне автобусне, річкове та залізничне сполучення з містом, популяризувати відвідання Тарасової Гори школярами та студентами.
 
О 10.30, піднімаючись на Тарасову гору, учасники проведуть акцію «Слова на шляху» - уздовж усіх сходів буде протягнуто стрічку, на якій люди розмістять аркуші з улюбленими цитатами з творів Шевченка.
З 11.00 до 12.00 всі бажаючі зможуть прочитати улюблений вірш Шевченка біля його могили, а потім – відвідати музей поета.
О 13.00-13.30 біля підніжжя Тарасової гори можна буде зустріти велогрупу учасників акції з Києва та Черкащини, а також узяти участь у старті всеукраїнської підписної кампанії за налагодження нормального транспортного сполучення з Каневом.
 
На завершення учасників чекає екскурсія Канівським природним заповідником.
 

З Києва (Контрактова площа) можна виїхати спеціально замовленим автобусом о 8.00 (виїзд назад від Тарасової гори о 18.00, повернення до Києва о 20.30)

 

Докладніша інформація та резервування місць в автобусі:

093-5746992 (Тарас Пушкар), 097-9873187 (Тарас Шамайда)

 

Довідково: «Проща до Тараса» - це спільна дія, суть якої -  в оновленні традиції паломництва українців на могилу Тараса Шевченка до дня перепоховання поета - 22 травня. Починаючи з 2008 року вона відбувається щорічно у вихідні напередодні цієї дати. Головним змістом акції є живе читання текстів Шевченка і живе спілкування людей, що приїздять у Канів з усіх кінців країни. Акція є вільною від «офіційних заходів», промов і партійної пропаганди й  відбувається на добровільних засадах: кожна група людей чи окрема людина приїздить до Канева власним коштом, оргкомітет забезпечує лише загальну координацію. За задумом, кульмінацією цієї ініціативи має стати травень 2014 року, коли відзначатиметься 200-ліття Шевченка.


18.05.2012

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати