Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


КРИМСЬКІ СТУДЕНТИ ВІДКРИВАЮТЬ УКРАЇНУ

КРИМСЬКІ СТУДЕНТИ ВІДКРИВАЮТЬ УКРАЇНУ

Зміцнити людські контакти між різними регіонами України і ближче познайомити кримську молодь із українським культурним життям покликана нова ініціатива руху «Простір свободи». В рамках проекту «Український Крим» активісти руху запросили кримських студентів побувати в містах Центральної та Західної України.

Перша група з 12 студентів-філологів з Ялти на початку травня відвідала Полтаву. Упродовж 5 днів кримські гості жили в родинах полтавців, знайомилися з містом, відвідували музеї та культурні заходи у Полтаві та області, спілкувалися з митцями та громадськими діячами.

«Задум у тому, щоб молоді люди, які постійно живуть у Криму під тиском специфічного інформаційного середовища, відчули себе частиною великого українського народу і знали, що їх радо зустрінуть і підтримають у різних куточках країни», - пояснює голова Полтавського осередку «Простору свободи» Євген Янкевич.

Привабливість проекту також у тому, що він реалізується без копійки фінансування – виключно з доброї волі звичайних людей. Кримські студенти самі оплачують проїзд до Полтави, а полтавські ентузіасти безкоштовно приймають гостей у своїх родинах і забезпечують насичену культурну програму.

За цим же принципом наступні групи кримської молоді відвідають упродовж найближчих місяців Київщину, Прикарпаття та інші регіони України.

 


07.05.2012

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати