Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


«Простір свободи» закликає Держкіно не дозволяти прокат антиукраїнського фільму

«Простір свободи» закликає Держкіно не дозволяти прокат антиукраїнського фільму

Із закликом не видавати посвідчення на право прокату російського кінофільму «Матч» в Україні звернувся до Державного агентства з питань кіно рух «Простір свободи».

 

            Фільм експлуатує спростовану істориками вигадку радянської пропаганди про так званий «матч смерті» між українськими та німецькими футболістами в період нацистської окупації Києва і має виразно антиукраїнський характер.

 

У зверненні на ім’я голови Держкіно Катерини Копилової відзначається, що сюжет фільму грубо перекручує історичні факти, а «негативні герої розмовляють українською мовою та носять жовто-блакитні пов’язки».

 

            На думку ініціаторів звернення, фільм «пропагує розпалювання міжетнічної ворожнечі, принижує українську націю, пропагує невігластво», що, згідно з законодавством про кіно, є підставою для недопущення його прокату в Україні.

 

            У зв’язку з цим «Простір свободи» закликає Держкіно «на підставі статті 15 Закону про кінематографію», пункту 10 «Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів» відмовити у видачі прокатного посвідчення на фільм «Матч» та не допустити його прокату на території України».

 
 


18.04.2012

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати