Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


ГРОМАДСЬКІСТЬ НЕ ДОПУСТИЛА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ ЯНУКОВИЧЕМ І Ко – активіст «Простору свободи»

ГРОМАДСЬКІСТЬ НЕ ДОПУСТИЛА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ ЯНУКОВИЧЕМ  І Ко  – активіст «Простору свободи»

Небайдужим українцям вдалося не допустити серйозних порушень законодавства учасниками автоперегонів «Ukraine Trophy - 2011». Про це повідомив активіст Руху добровольців «Простір свободи», кандидат біологічних наук Тарас Пушкар, який увесь час (3-8 липня) супроводжував учасників перегонів, щоб проконтролювати дотримання ними природоохоронного законодавства.

«Саме активні громадські дії змусили  організаторів пробігу поважати закон – констатував Тарас Пушкар. – Наші протести, вуличні акції і контроль за поведінкою учасників перегонів по всьому маршруту змусили організаторів відмовитися від планів проїхати через заповідники, ми домоглися оприлюднення і дотримання маршруту проїзду». «Ми вдячні також працівникам заповідників, які контролювали рух колони вздовж кордонів цих заповідників і були готові протидіяти правопорушенням», - додав активіст «Простору свободи».

Перегони «Ukraine Trophy 2011» стартували у Києві 3 липня і завершився 8 липня в Шацькому національному парку. В змаганнях узяли участь близько 200 автомобілів. В числі учасників був син президента України, народний депутат Віктор Янукович, який подорожував Поліссям у той час, коли в парламенті відбувалися пленарні засідання. Маршрут перегонів проліг поблизу Рівненського та Поліського природних заповідників, він незаконного в’їзду на територію яких організатори перегонів відмовилися після громадських протестів. 

Фото Руслана Канюки, «День»


08.07.2011

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати