Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


ООН допоможе прибрати сміття в Одесі

ООН допоможе прибрати сміття в Одесі

Громадську кампанію "Зробимо Україну чистою!" презентував в Одесі координатор програми "Волонтери ООН" в Україні Джованні Моцареллі.

В рамках кампанії 16 квітня відбудеться масове прибирання зелених територій України від сміття. Прибирання відбудеться як на території міст, так і на території сільських місцевостей, де є багато несанкціонованих сміттєзвалищ. Зібране сміття вивезуть й утилізують безпечним способом.

«Зробимо Україну чистою!» – це частина міжнародної ініціативи «Let’s do it world!». Проект стартував в Естонії в 2008 році, де близько 50 тисяч волонтерів прибрали понад 10 тисяч тонн сміття. У Латвії вдалося зібрати близько 150 тисяч учасників, а в Румунії – більше 200 тисяч активістів.
 
В Україні акцію 16 квітня організовують рух "Простір свободи" та інші громадські організації, а також сотні добровольців по всій країні. Активна підготовка до акції ведеться у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Івано-Франківську та інших містах. Ініціатори акції планують 16 квітня залучити до неї 50 тисяч учасників по всій країні.
 
«Мета програми – змінити ставлення українських громадян до життєвого простору і виховати в суспільній свідомості звичку не смітити і дбати про довкілля. Ми закликаємо всіх громадян приєднається до акції та допомогти за один день прибрати забруднені місця», – сказав Джованні Моцареллі, координатор програми "Волонтери ООН" в Україні.


16.01.2011

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати