Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


Українці б'ють на сполох, щоб захистити свою мову

Українці б'ють на сполох, щоб захистити свою мову

25 вересня на фестивалі повстансько-патріотичної пісні "Гайдамака.UA" в місті Ірпені, що під Києвом, відбувся флеш-моб "Бий на сполох!", спрямований на захист української мови.

Після виступу легендарного гурту "Рутенія" актор Євген Ніщук, відомий як "голос Майдану" (ведучий на сцені Майдану Незалежності під час Помаранчевої революції), закликав бити на сполох, щоб не допустити прийняття законопроекту про мови, внесеного правлячою коаліцією.

Під час флеш-мобу «Бий на сполох!» сотні людей слідом за барабанщиком «Рутенії» кілька хвилин відбивали ритм усіма підручними предметами – відрами, пластиковими пляшками з камінцями чи й просто долонями.

Організатори флеш-мобу – Рух добровольців «Простір свободи», Громадянський рух «Відсіч» і Громадська кампанія «Новий громадянин» у такий спосіб розпочали мобілізацію людей до акції протесту проти мовного законопроекту, що відбудеться 4 жовтня о 10.30 біля Комітетів Верховної Ради (вул. Грушевского, 18/2). Саме в цей час погоджувальна рада парламенту розглядатиме питання про внесення законопроекту до тижневого розкладу.

Фото з акції ТУТ


27.09.2010

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати