Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


Насолода від музики під Трипільськими зорями

Насолода від музики під Трипільськими зорями

Днями «десант» Руху добровольців "Простір свободи" гайнув до Черкас, щоб відвідати благодійний етнофестиваль "Трипільські зорі", якому організація вже традиційно надала підтримку, а заодно зустрітися з черкаськими активістами.

На узбережжі Дніпра, в Долині троянд у Черкасах розташувалася сцена, декілька творчих майданчиків і ятки з різними товарами. Також було декілька наметів кришнаїтів, які безкоштовно роздавали смачну їжу всім охочим.

Було що послухати, було під що енергійно потанцювати – драйву вистачало! Гурт «Гуляйгород», як завжди, заводив юрбу українською музикою та танцями. За ними жару задала команда «БандурБенд». Ці чортяки розворушили натовп, задали усім такого ритму!

Надвечір порадував око єдиний в Україні театр тіней "Див".

Перед початком другої музичної частини 27 червня був класний перфоманс -- BodyArt шоу від екологічного театру "Арт-місія" та гурту "Ліфт".

А хедлайнером цьогорічного фестивалю став гурт «Zdob si zdub» із Молдови.

Щороку фестиваль стає все більш цікавим і популярним, не в останню чергу – завдяки підтримці міської влади та Черкаського голови Сергія Одарича.

Гасло фестивалю «Порозмовляємо? – українською!» виражалось у створенні вільного українського простору, чогось дійсно щирого та справжнього в самому серці України – на Черкащині.


02.07.2010

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати