Рух добровольців Простір свободи

Рух добровольців

"Простір свободи"

Ми у Facebook


Хто ми

Новини

Фотогалерея

Відео

Проекти

Наша структура

Як до нас приєднатися

Контакти

Наша кнопка:


Партнери:ЗДАЙ КРОВ / ВРЯТУЙ ЖИТТЯ
maidan.org.ua

greencubator


Громадські слухання сказали "Ні!" терміналу "Нібулону" в Каневі

Громадські слухання сказали "Ні!" терміналу "Нібулону" в Каневі

Повний зал кінотеатру «Канів» зібрали 26 червня громадські слухання з приводу ініціативи аграрної компанії «Нібулон» побудувати термінал та елеватор на лівому березі Дніпра у Каневі.

Споруду висотою 34 метри (при дозволених 10 метрах) «Нібулон» планує спорудити нижче Канівської ГЕС, в охоронній зоні Шевченківського національного заповідника. Однак представники громадськості як з Канева, так і з інших міст України, виступили проти проекту.

Представники Руху добровольців «Простір свободи» Тарас Пушкар і Юрій Пивоваренко, що взяли участь у слуханнях, висловилися проти спорудження цих об’єктів у видноколі з могили Тараса Шевченка та поблизу канівських житлових масивів.

У виступах учасників слухань лунала інформація про незаконність побудови терміналу в охоронній зоні заповідника, шкідливість зернового пилу для здоров’я людей, вибухонебезпечність виробництва, загрозу знищення унікальних природних ландшафтів незарегульованої частини Дніпра.

Підсумкове голосування показало абсолютну перевагу захисників культурного простору Канева. Громадські слухання сказали «ні!» шкідливому будівництву.


27.06.2010

Для друку

Фотогалерея
Фотогалерея

Рекомендуємо
прочитати